STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator oferty pracy
12-2016
DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W BRZESKU informuje, że poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:
nauczyciel języka angielskiego
wymiar czasu pracy: pełny etat,

ilość miejsc: 1

wymagana dokumentacja: CV, list motywacyjny

wynagrodzenie: zgodnie ze stopniem awansu zawodowego oraz obowiązującym rozporządzeniem MEN

wykształcenie: kierunkowe, wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym lub deklaracja ukończenia kursu przygotowania pedagogicznego do 31.08.2017 r.

Okres zatrudnienia: umowa na zastępstwo do dnia 31.08.2017 r., z możliwością przedłużenia. Mile widziane doświadczenie w pracy nauczyciela.

Oferty proszę składać w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres szkola@zsp2.edu.pl do dnia 09.12.2016

Prosimy o dopisanie w treści zgłoszenia następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Zastrzega się możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadamiania o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jednego wybranego kandydata. Dokumenty aplikacyjne można będzie odebrać w terminie miesiąca od ich złożenia. Po upływie tego terminu dokumenty zostaną zniszczone.