02-2018
SUKCES MECHATRONIKÓW
ANNA WITKOWSKA
9 lutego 2018 trzech uczniów naszej szkoły Kamil Chyćko (4 Tme), Paweł Kulas (4Tme) oraz Krzysztof Sionko (3Tme) wzięło udział w XLI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Był to etap A zawodów drugiego stopnia, polegający na rozwiązaniu testu teoretycznego odpowiedniego dla danej grupy tematycznej. Nasi uczniowie startowali w grupie mechatronicznej. Aby przejść do etapu B uczestnicy musieli zakwalifikować się do finałowej 16-ki, która wyłoniona została spośród 100 uczniów. Etap ten zakończył z sukcesem Krzysztof Sionko i to on będzie reprezentował Naszą Szkołę - ZSP 2 w Brzesku w finałach OOWEiE w Gorzowie Wielkopolskim 23-24 marca 2018 roku.

Kamilowi, Pawłowi i Krzysztofowi dziękujemy za pracę, którą wykonali przygotowując się do olimpiady. Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finałowej rozgrywce.